משלוחים חינם בקניה מעל 499 ש’ח

משלוחים חינם בקניה מעל 499 ש’ח

מידע כללי

מותג האופנה טוטון הוקם בשנת 2014 ע״י בני הזוג זוהר כלב (מעצבת אופנה) ושמעון אזקיאל (מעצב מוצר, EMBA).
השאיפה שלנו כמותג היא לאפשר ללקוחה שלנו לבחור אם לקנות או לא לקנות רק בגלל הטעם האישי ולא בגלל שהבגד לא קיים במידה שלה.
אנחנו עושים הכל כדי לגרום לאישה להרגיש יותר בטוח, כולן מוזמנות אלינו בכל מבנה גוף ומשקל.

זה מסע שלא נפסק,
החיפוש והדיוק להביא ללקוחה את המוצר שייתן לה מענה ובעיקר יאפשר לה להרגיש שהיא לא מתפשרת – זאת חווית קניה שהיא מעבר לסיפור,
היא מעבר לבניית קולקציה ומיתוג היא אג’נדה חברתית שלא רוצה למדר נשים בגלל שהן חצו את מידה 40.

טוטון זה “State of mind” יותר מהכל, זה להתלבש בבוקר ולדעת שאת מדויקת עד הערב.
אנחנו מעצבים בגדים שהם “day to night” הם לא יותר מידי ולא פחות מידי הם בדיוק, תמיד.
הם מספרים על הלך הרוח שלך, על ההוויה והשקפת העולם.
הסגנון העיצובי הוא בטווח של גזרות קלאסיות ונצחיות לטרנדים שמתאימים למותג ומזהים שהם הולכים להישאר.
החשיבות העליונה היא שלקוחה תוכל ללבוש את הבגדים תמיד.

טוטון לא מזוהה כמותג בר קיימא, אבל אנחנו מכירים בפער ובסטירה בין תעשיית האופנה הנוכחית שמעודדת חדשנות וצריכה, לבין תפיסת הקיימות ותחושת האחריות הגוברת אצלנו אז אנחנו מתמקדים בלהפוך כל יום לגרסה האחראית ביותר של עצמנו, משתדלים מאוד ומתחייבים לבצע בחירות טובות כדי למזער את ההשפעה החברתית והסביבתית שלנו, אנחנו רואים בכך חובה מוסרית.

ארבעה דברים גדולים שעשינו בשנים האחרונות:
1. רוב חומרי הגלם שלנו (80%) מיוצרים באיטליה בכמות מדודה לפי תכנית ייצור שנבנית מראש, מה שמקטין את הפחת ומאפשר למצות את חומר הגלם.
2. כל הצביעות והשטיפות של חומרי הגלם הן אקולוגיות ונעשות בצבעים ללא כימיקלים מה שמפחית את הזיהום הסביבתי, זאת החלטה מודעת שקיבלנו
למרות המחיר של דהיית הצבע אחרי שימוש ממשוך וכביסות.
3. חלק מחומרי הגלם שלנו (20%) מקורם ב״עודפי ייצור״ של מפעלים צעד משמעותי בצמצום הפסולת בעולם.
4. כל המפעלים בהם אנחנו מייצרים עובדים בתנאי סחר הוגנים, ללא ניצול ובפיקוח מלא.
השאיפה שלנו לצמצם את הפער ולשמור על הכדור עליו אנחנו חיים ופועלים מתוך אחריות גדולה, חינוך וצו השעה של משבר האקלים.
♥ אז אם חיפשת בגוגל – בגדי אופנה, בגדי מעצבים, מעצבת בגדים – הגעת למקום הנכון כי אנחנו עושים הכל כדי לגרום לאישה להרגיש יותר בטוח.

תקנון אתר TWOTONE
תקנון שימוש באתר האינטרנט של חברת טוטון בע”מ ח.פ. 515597698
כללי
* אתר האינטרנט של חברת טוטון בע”מ (להלן – “חברת טוטון”, “האתר”) הינו אתר על רשת האינטרנט המהווה חנות וירטואלית לביצוע רכישת מוצרים על ידי הגולשים ברשת האינטרנט. בעלת האתר ומפעילתו הינה חברת טוטון.
* השימוש באתר, לרבות התכנים, דפי האתר, שירותי האתר, פרטי המידע וכל שימוש אחר הנעשה באמצעות האתר הינם בכפוף לתנאי תקנון זה אשר יהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין ציבור הגולשים ובין חברת טוטון. על ידי גישה או שימוש בכל חלק של האתר, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים ולהגבלות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי לגשת לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם.
* עקב כך, הינך מתבקש לקרוא תקנון זה בקפידה שכן כל פעולה ו/או שימוש באתר מהווה הסכמה לקבלת תנאי התקנון לרבות תנאי האתר, שילוח, תשלומים, מדיניות ההודעות המפורטת כאן וכל תנאי אחר שלא הוזכר לעיל אך קיים באתר.תנאים והגבלות אלה חלים על כל המשתמשים באתר, כולל, וללא הגבלה, משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו / או תורמים של תוכן.
* בכל מקרה של אי התאמה או סתירה בין הוראות תקנון זה לבין פרסומים אחרים כלשהם, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין. אין ולא יהיה תוקף לכל מידע ו/או מצג שיימסר בעניין זה, בכל דרך אחרת, למעט בדרך שינויו המפורש של תקנון זה ופרסומו.
* חברת טוטון שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לשנות לרבות באמצעות גריעה ו/או הוספה את תנאי תקנון זה בכל עת, והתנאים המחייבים יהיו אלה המפורסמים בעת ביצוע הפעולה באתר.
* מובהר כי טוטון רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת ללא הודעה מראש.
* טוטון שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה לאתר ו/או לאפשרות לבצע רכישות באתר ו/או לבטל השתתפות של משתמש שהתנהגותו אינה הולמה או שאינה לפי תקנון השימוש, או המנסה לפגוע בניהולו התקין של האתר או מכל שיקול אחר.
* חרגה חברת טוטון מהוראות תקנון זה במקרה או במקרים מסוימים, על פי שיקול דעתה, לא ייצור הדבר תקדים מחייב בכל צורה שהיא, ולא יהיה בכך כדי לחייב את החברה לפעול בדרך דומה בכל מקרה אחר.
* רישומי המחשב של חברת טוטון בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות ולפרטי הפעולות.
* התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הוא מיועד לנשים וגברים כאחד.
* כותרות הפרקים ניתנו לשם ההתמצאות בלבד ולא תהא להם כל נפקות בפרשנות תקנון זה.
 
כשרות להשתמש באתר
  12. רשאי להשתמש ו/או לרכוש מוצרים באתר מי שעומד בכל התנאים המצטברים שלהלן:
  12.1. בגיר כמשמעותו בחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות התשכ”ב – 1962,  דהיינו אדם שמלאו לו 18 שנים.
  12.2. המשתמש הינו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד ורשום כדין בישראל.
  12.3. המשתמש הינו בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף שהונפק בישראל על ידי אחת מחברות האשראי בישראל.
  12.4. המשתמש בעל תא דואר אלקטרוני.
 
אופן המכירה:
  13. שיטת המכירה באתר הינה שיטת מכירה רגילה, על ידי הצגת מוצרים במחיר קבוע מראש ועד גמר המלאי.
  14. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, לחברת טוטון תישמר הזכות לשנות את מחיר ותנאי המוצר ללא הודעה מוקדמת.
  15. כדי לבצע הזמנה יש תחילה לבחור את הפריט, הצבע והמידה המבוקשים. עבור כל פריט המוצע באתר יוצג “דף פריט” בו יופיעו פרטי הפריט המוצע ומחירו (להלן – “דף הפריט”).
  16. במעמד ביצוע ההזמנה תבצע חברת טוטון בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם קבלת אישור ההזמנה ע”י חברות כרטיסי האשראי, תימסר למשתמש הודעה מתאימה כי ההזמנה אושרה. מובהר בזאת כי חיוב מבצע הפעולה בגין עלות הפריט הנרכש, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי או כל דרך תשלום אחרת המוצעת ללקוח באתר מיד עם סיום ביצוע ההזמנה.
  17. עסקת הרכישה תושלם רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר שחברת טוטון תקבל אישור מאת חברת כרטיסי האשראי לביצוע החיוב, בהתאם לנוהלי העבודה הקיימים בינן לבין חברת טוטון. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי – יקבל המשתמש הודעה מתאימה.
  18. כמו כן, השלמת הרכישה מותנית בכך שהפריטים המבוקשים קיימים במלאי בעת השלמת הליך ההזמנה. במקרה של פריט אשר אזל מהמלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, תהיה חברת טוטון רשאית להודיע למשתמש על ביטול ההזמנה. במקרה האמור, לא תהיה למשתמש טענה כלשהי כנגד טוטון ובעצם ביצוע ההזמנה, מוותר המשתמש על כל טענה כאמור.
19. טוטון שומרת לעצמה את הזכות להגביל את מספר הפריטים שניתן לרכוש בכל הזמנה.
  20. ההזמנה תרשם במחשבי טוטון וניתן יהיה לראותה בקישור “החשבון שלי” שבאתר.
  21. עם סיום תהליך הרכישה המפורט לעיל, יישלח אישור לדואר האלקטרוני של הלקוח אישור בדבר השלמת פעולת הרכישה, בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הרכישה על ידי המשתמש באתר. 
  22. המידע שיימסר על ידי המשתמש באתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר, זאת לאחר קבלת אישור המשמש לכך.
  23. יש לשים לב, על מנת שההזמנה תתבצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא תוכל חברת טוטון להבטיח את ביצוע ההזמנה. מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה לעלות כדי עבירה פלילית. נגד מזינים פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לטוטון עקב שיבוש הפעלת האתר.
  24. טוטון רשאית לעדכן את דף הפריט מעת לעת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מהמלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר הפריט.
  25. מובהר בזאת, כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד וכי ייתכנו שינויים בין התמונות, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי הפריטים ובין הפריטים בפועל.
  26. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין מראה ומפרט המוצרים כפי שנראים בתמונה לבין המוצרים בפועל. ככל שנפלה טעות כלשהי כגון בתיאור הפריט או במחירו, הדבר לא יחייב את החברה, ובכל מקרה החברה לא תישא באחריות כלשהי העולה על ערך הפריט הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או תוצאתי. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מוסכם ומובהר, כי החברה תשתדל לעשות את מיטב יכולתה על מנת להציג תמונות מדויקות ומידע מדויק ככל האפשר.
  27. המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ על פי דין, אלא אם כן צוין אחרת במפורש.
מועדי אספקה, הובלה ומשלוח:
  27. המשתמש רשאי לבחור באספקת הפריטים המוזמנים ישירות לביתו ו/או ליעד אחר לפי בחירתו.
  28. אספקה לבית המשתמש:
  29.1. חברת טוטון תשלח למשתמש את הפריטים באמצעות חברת שילוח עצמאית (להלן – “חברת שילוח”).
  29.2. חברת השילוח תספק את הפריטים עד 5 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר, למעט לישובים המוגדרים “מיוחדים” על ידי החברה או בתקופות מוגדרות מראש כבעלות פעילות מואצת על ידי חברת המשלוחים, לישובים אלו ייתכן עיכוב באספקה בכפוף להסכם חברת השילוח עם טוטון.
  29.3. חברת טוטון אינה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה.
  29.4. לא תתבצע אספקת מוצרים מחוץ לישראל וכן אל אזורים המוגבלים מבחינה ביטחונית. כמו כן לא תתאפשר אספקת מוצרים בימי שישי, שבת, ערבי חג וחג.
  29.5. אספקת פריטים לבית המשתמש כרוכה בתשלום דמי משלוח כמפורט באתר (להלן – “דמי משלוח”). דמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים אלא אם ההזמנה זכאית למשלוח ללא עלות. דמי המשלוח יגבו בגין אספקה ליעד אחד ללא תלות בכמות הפריטים.
  30. איסוף עצמי מסטודיו החברה (להלן : “הסניף”).
  30.1. על המשתמש לאסוף את הפריטים מהסניף במהלך שעות הפעילות של הסניף.
  30.2. טוטון תשמור את הפריטים בסניף האמור במשך 7 ימים. במקרה שהמשתמש לא יופיע לאיסוף הפריטים, תהיה חברת טוטון רשאית לבטל את העסקה.
          ביטול העסקה יתאפשר עד 48 שעות מרגע קבלת המוצר.
  30.3. במקרה של אספקת הפריטים לאחד מסניפי רשת טוטון ואיסופם באופן עצמאי על ידי המשתמש, לא יחויב המשתמש בתשלום דמי משלוח.
  30.4. במקרה של איסוף מעל 7 ימים יתאפשר זיכוי בלבד.
  31. זמני האספקה המפורטים לעיל ימנו החל ממועד אישור ההזמנה על ידי חברת כרטיס האשראי.
  32. מובהר כי הזמנים הינם זמנים משוערים וכי ייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים התלויים בצד ג’ ושאינם תלויים בטוטון.
  33. חברת טוטון לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת הפריטים עקב “כוח עליון” ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום, נזקי טבע, שביתה או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת הפריטים וכן בגין כל סיבה אחרת שאינה בשליטת טוטון.
  34. למען הסר ספק מובהר, כי טוטון אינה מתחייבת לזמן אספקה כלפי מוצרים שאינם נמצאים במלאי.
  35. מובהר, כי אספקת הפריטים יכול ותותנה בהצגת תעודת הזהות של המשתמש וכן במספר אישור ההזמנה כפי שהתקבל ממערכת ההזמנות ו/או בכל אמצעי זיהוי נוסף, זאת על פי שיקול דעתה הבלעדי של טוטון.
 
מדיניות ביטולים והחזרת מוצרים:
כל האמור תחת כותרת זו מהוה גילוי בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א -1981 (להלן – “חוק הגנת הצרכן”), ואין הוא בא להוסיף על זכויות, בכל דרך שהיא. ככל שיבוצעו תיקונים בחוק הגנת הצרכן, יחולו תיקונים אלה ויגברו על המפורט להלן.
המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן או לחלופין להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או זיכוי כספי והכל כפי שמפורט להלן:
  36.  ביטול עסקה תוך שעה מרגע השלמת הזמנת הפריטים ובטרם משלוח הפריט:
  36.1.  ביטול העסקה יעשה באמצעות הודעת ביטול לכתובת המייל:  Shop@twotone.co.il.
  36.2. בנסיבות אלה, יהיה המשתמש זכאי להחזר תשלום במלואו (לרבות בגין דמי המשלוח, ככל שנגבו).
  37. ביטול עסקה לאחר קבלת הפריט בידי המשתמש, שלא עקב פגם במוצר ו/או אי התאמה:
  37.1. המשתמש יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ובתנאי שהמוצר תקין, לא נעשה בו שימוש והמוצר באריזתו המקורית.
  37.2. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריט לסטודיו של טוטון לפי בחירתו של המשתמש ובתנאי שהפריט תקין ולא נעשה בו כל שימוש.
  37.3. מובהר כי בנסיבות אלה, לא יהא זכאי המשתמש להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו).
  38. ביטול עסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה:
  38.1. על המשתמש לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו.
  38.2. במידה והפריט התקבל על ידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר הוא שונה בפועל מהמפרט שהוצג באתר, יהיה רשאי לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום קבלת הפריט לידיו באמצעות השבת המוצר לסטודיו של טוטון.
  38.3. ככל וחברת טוטון תסבור כי הביטול אכן מוצדק, תזכה את הלקוח במלוא סכום העסקה בניכוי דמי משלוח ככל ששולמו באמצעות חברת האשראי או כל נותן שירות אחר דרכו שולמה העסקה.
  39. מבלי לפגוע באמור לעיל, יובהר כי החזרת מוצר, החלפתו במוצר אחר או קבלת זיכוי כספי תעשה בכפוף לתנאים הבאים:
  39.1. החזרת הפריט תעשה באמצעות צירוף חשבונית/הוכחת קנייה ובתנאי שלא נעשה כל שימוש בפריט ולא הוסרו תוויות הפריט (ככל שקיימות) ובאריזתו המקורית.
  39.2. החזר כספי במקרה של ביטול עסקה יבוצע זיכוי כרטיס האשראי שבאמצעותו בוצעה העסקה בתוך 30 ימים מקבלת הבקשה לביטול העסקה והפריט מוחזר.
  39.3. החלפת הפריט במוצר אחר או החזרתו כנגד קבלת זיכוי כספי תיעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר על ידי המשתמש ובתנאי שלא נעשה בו שימוש והכל בהתאם למדיניות ההחלפות הכללית הנהוגה בטוטון, כפי שתעודכן מעת לעת.
  40. במידה ומשתמש לא סיים את הזמנתו, לרבות עקב אי הזנת שם ומספר כרטיס אשראי, בתוך 14 ימים מיום ביצוע ההזמנה, תהא רשאית חברת טוטון לבטל את ההזמנה, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
  41. בכל מקרה בו מחמת “כוח עליון”, יבצר מחברת טוטון לנהל את האתר, לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלה, תהא חברת טוטון רשאית לבטל את ההתקשרות עם המשתמשים, כולם או חלקם.
  42. במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים, באופן מלא ו/או חלקי ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או יפגעו תקלות במחשוב ו/או במערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת הליך הרכישה, ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד הפרסום ו/או המכירה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאי האתר לבטל את ההתקשרות עם המשתמשים, כולם או חלקם ו/או להפסיק את פעילות האתר.
  43. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, הרי שאם לאחר סיום המכירה התגלה כי המוצר שנרכש אזל מהמלאי, רשאית חברת טוטון לבטל את המכירה או להציע מוצר חליפי שווה ערך.
 
אחריות:
  44. כל המוצרים המוצעים באתר הינם חדשים לחלוטין ומסופקים באריזתם המקורית.
  45. אחריות חברת טוטון אינה חלה במקרים הבאים:
  45.1. שימוש במוצר או בחלקיו שאינו סביר ורגיל.
  45.2. פגם הנגרם כתוצאה מתהליך ניקיון או כביסה שלא נעשו בהתאם להוראות שעל המוצר.
  46. כל התכנים, מוצרים, שירותים וטקסטים הניתנים על-ידי חברת טוטון באתר מוצעים כמות שהם (“AS IS”) וכפי שהם (“AS AVAILABLE”) ומבלי ליתן אחריות מכל סוג שהוא, בין מפורשת ובין משתמעת.
  47. חברת טוטון עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו ורציפותו של שירות אתר המכירות. למרות מאמציה ומאחר ומדובר בסביבה מקוונת, חברת טוטון אינה אחראית ולא תהא אחראית באופן כלשהו לפעילותן התקינה של רשת האינטרנט והמחשוב, על כל מרכיביה לרבות שרתי האתר ו/או החומרה והתוכנה בהם היא עושה שימוש ולא תישא באחריות להפסקות, הפרעות, ניתוקים, נזקים, הוצאות, מניעת רווח וכיו”ב, אשר יגרמו למשתמש. המשתמש מצהיר בזה כי ידוע לו שקבלת השירותים כפופה לזמינות ותקינות רשת האינטרנט ועל כן לא יהא רשאי להעלות כנגד חברת טוטון כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בגין נזק שיגרם עקב טעות, תקלה, איחור, כשל טכני או אחר.
  48. חברת טוטון אינה אחראית לתוכנו, שלמותו, מהימנותו או דיוקו של כל מידע או נתון הנמצא ו/או שיועבר אליך באמצעות האתר ו/או השירותים. המשתמש פוטר בזאת את חברת טוטון מכל טענה ו/או דרישה בגין כל אבדן, נזק או הפסד, ישיר או עקיף, אשר נגרם כתוצאה מהסתמכות או שימוש במידע. האמור יחול גם על כל מידע המופיע בקישורים לאתרי אינטרנט אחרים (link) ו/או באתרים אליהם ניתן להגיע באמצעות האתר. כמו כן, כל התמונות באתר הינן לשם ההמחשה בלבד.
  49. חברת טוטון לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתמשי האתר או על ידי כל גורם אחר שאינו מצוי בשליטתו המלאה והחברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.
50. החברה אינה אחראית לשימוש שיעשה המשתמש ו\או המזמיןו שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה לרבות הוראות הכביסה ו/או כל הוראה אחרת הנוגעת לשימוש במוצרים.
  51.במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים אשר נמסרו לצרכנית בנוגע למוצר או עקב אי-אספקת הנכס או השירות במועד שנקבע לכך או הפרה אחרת של תנאי החוזה (“אי התאמה”) תחזיר החברה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן בגין המוצר הפגום, תבטל את החיוב בשל העסקה
52.אין בזכותו של צרכן לבטל עסקה כדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע את נזקיה במקרה של החזרת מוצרים שערכם פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבם בזמן שהיו ברשות הצרכן, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנעשה בו שימוש, שאריזתו נפתחה או נפגמה, שניזוק, שנפגם, שהתקלקל ו/או שספג פגיעה כלשהי. משכך לקוחות המבקשות לבטל עסקה מתבקשות להחזיר מוצר עם התווית ובאריזתו המקורית ככל הניתן. כן מתבקשות הלקוחות, על מנת להימנע מגרימת נזק למוצר, להימנע מעשיית שימוש במוצר ולהחזירו ללא כל פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי שהעלות במסגרתה עולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
סודיות, אבטחת מידע ושמירת תכנים:
53 בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא “נפילות”. כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי /זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
  54. חברת טוטון או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. פרטיו האישיים של המשתמש ישמרו במאגר המידע של חברת טוטון. אתר טוטון הינו אתר מאובטח, כלומר, הנתונים אשר יוזנו למערכת על ידי לקוחות בעת ההרשמה ו/או הגלישה ו/או הרכישה, יישארו חסויים ומאובטחים. יובהר כי פרטי כרטיס האשראי של המשתמשים המבצעים פעולות באתר אינן נשמרים כלל במערכות טוטון מאחר וטוטון נעזרת בחברה חיצונית לצורך סליקת כרטיסי האשראי.
  55. האתר מתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הטכנולוגיות בתחומי התוכנה והחומרה על מנת לספק ללקוחותיו הגנה הולמת מפני חדירה או פריצה בהתאם לשיקול דעתה ועל פי המקובל בעולם האינטרנט. יחד עם זאת, נוכח מגבלות האבטחה למערכות מידע ותקשורת מפני חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור בתכני המשתמשים, לא יישא האתר בכל אחריות במקרה של גילוי ו/או שימוש בתכני המשתמשים למעט שימוש שלא כדין על ידי החברה.
  56. יובהר כי בעצם עריכת ההזמנה מסכימים המשתמשים לשימוש האתר בתכנים לצורך ביצוע השירותים, הגבייה וכל פעילות הקשורה לשירותים. חברת טוטון לא תעביר פרטים מזהים אודותיך לצד שלישי, למעט לחברות האשראי, גורמים רלוונטיים לצורך ביצוע המכירה ולכל ערכאה שיפוטית למעט: אם קיימת חובה שבדין להעביר את המידע אודותיך לאחר ו/או לשם גביית כספים המגיעים ממך בגין רכישת מוצר באתר ו/או בקשר למתן תעודות אחריות או קבלת שירות למוצר או לצורך אספקת המוצר ו/או אם הפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם נוסף עם חברת טוטון ו/או בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו בינך ובין חברת טוטון ו/או אם עשית שימוש באתר לביצוע מעשה או מחדל בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
  57. הפרטים אשר נמסרים בעת השימוש באתר, כולם או חלקם ישמרו במאגרי המידע של חברת טוטון.
  58. חברת טוטון שומרת לעצמה את הזכות לאסוף בעת הימצאותך באתר, מידע אודות הרגלי הקנייה שלך, מוצרים שרכשת, מוצרים בהם הבעת עניין, עמודים שצפית בהם, וכל מידע אחר לרבות בדרך של שימוש ב cookies. המידע האמור ישמש את חברת טוטון בכניסותיך הבאות לאתר וכן יאפשר להציע לך הצעות ומבצעים ממוקדים או כל התקשרות אחרת ובכל פלטפורמת פרסום בה החברה עושה שימוש.
  59. חברת טוטון תהא רשאית להשתמש בפרטים שמסרת וכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי.
  60. לא חלה עליך חובה חוקית למסור המידע האמור לעיל, אך מסירת הפרטים ו/או אישור התקנון מהווה הסכמה מצדך לכל השימושים הקבועים בתקנון זה בקשר עם המידע ולהעברתו לצדדים שלישיים בהתאמה להוראות תקנון זה.
שירות לקוחות:
62. לפרטים ובירורים באשר למוצרים ו/או אספקתם ניתן לפנות אל מחלקת שירות לקוחות של טוטון
במייל: Shop@twotone.co.il
או בטלפון\ וואטסאפ: 054-8928002.
 
קניין רוחני:
  63. כל זכויות הקניין הרוחני בקשר עם האתר מכל מין וסוג שהוא (וזאת בין אם מדובר בזכויות רשומות או בזכויות שטרם נרשמו או שאין מתקיים מרשם בעניינן) לרבות סודות מסחריים, עיצוב, בסיסי הנתונים על כל סוגיהם, קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר הקשור באתר ובהפעלתו, הינם רכושה הבלעדי של חברת טוטון בלבד והשימוש בכל הזכויות האמורות מותר לחברה בלבד.
  64. סמלילים (icons) וכל מידע ו/או אופן הצגה באתר וכן סימני מסחר, סימני לוגו והצגתם של אלה, הינם בבעלות בלעדית של חברת טוטון ואין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם את התכנים המופיעים באתר או לעשות בהם שימוש בכל דרך אחרת.
  65. כל תוכנו של האתר – ובכלל זה דמויות, טקסט, סימני מסחר, אייקונים, גרפיקה וקוד מקור – הינו רכושה של החברה ומוגן בחוק. הליקוט (כולל האיסוף, הסידור והארגון) של תוכן האתר הינו רכושה של חברת טוטון ומוגן בחוק. ניתנת הרשות בזה לכל אדם לצפות בכל דף באתר ולהשתמש באתר כמקור מידע ולקניות, אך לא לכל שימוש אחר.
 
דין וסמכות שיפוט:
  66. הדין אשר יחול על האתר, ההתקשרויות עם חברת טוטון וכיוצא באלה, יהיה הדין הישראלי בלבד.
  67. בכל תובענה אשר עילתה נובעת מתקנון זה ו/או השימוש באתר, תוקנה הסמכות הבלעדית והיחודית לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב-יפו ונשללת בזה סמכותה של כל ערכאה שיפוטית אחרת.
  68. בכל מקרה בו יקבע בעתיד, כי הוראה מהוראות תקנון זה אינה תקפה או אינה אכיפה, אזי תשתנה הוראה זו להוראה תקפה ו/או ברת אכיפה שמהותה קרובה ככל הניתן להוראה האמור.
 
תנאים נוספים:
 69. נפלה טעות קולמוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את חברת טוטון. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
  70. חברת טוטון ו/או מי מטעמה לא תהא אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא. 
  71. אין בהצגת המוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגבי אופיים או טיבם ע”י חברת טוטון.